clearmind.infoblog.skClear your mind and the rest will follow

5 letných vychytávok - kabelky

Publikované 08.07.2018 v 21:08 v kategórii Obľúbené, prečítané: 9x

Dnes vám ukážem, ako som si doplnila do zbierky zaujímavé kúsky kabeliek. Tieto kúsky sú pre mňa toto leto veľmi obľúbené a keďže som využila akcie, dávam vám inšpiráciu na kúsky do 10 eur.
Kabelky sú asi môj najboľúbenejší kúsok, čo sa nákupov týka. Vždy nahliadnem niekde, kde sa hrdo pýšia vo výklade, aj keď ich mnohokrát nepotrebujem. No toto leto som si urobila dosť radosti. Veď to poznáte, nie? Rozhodne však nepodporujem masové a bezhlavé nákupy, nech ide o akýkoľvek kúsok. No občas človek neodolá. Ja som typ človeka, ktorého najviac poteší ako darček niečo na oblečenie, doplnok alebo kniha (o ďalších dobrých knižných novinkách sa chystám robiť znova recenziu, teraz čítam ako divá). 
 Sústredila som sa na menšie kabelky, aj keď som do tohto článku zahrnula aj jeden štýlový batoh a jednu väčšiu čiernu musthave kabelku. Jediný kúsok, čo by som ešte v priebehu leta chcela doplniť je plátnená taška s nejakým trefným nápisom. Takéto tie handmade originálne kúsky. Takže ak sa k niečomu dobrému dostanem, určite doplním článok aj s nejakými ďalšími novinkami.

1. Ružová kabelka s jemnými doplnkami v podobe vlniek, jednoducho moja topka leta :)
Brand: Reserved , 6,50 e. 

2. Dvojička - podobná ružová kabelka, len trochu veselšia. Vyzerá trochu ako z detského oddelenia, ale nie je :) Srdiečka oživia všetko. 
Brand: Reserved, 5,90 e. 

3. Musthave čierna väčšia kabelka, ktorú mám len pár hodín. Dnes som na ňu narazila v bižutke Siddi, kde mali akciu - všetky kabelky po 9,99 eur. No nekúp to! Túto klasiku určite využijem aj na jeseň a zimu. Ku kabátom najradšej nosím takéto typy, no nebránim sa to ani rozbiť farbami a vzormi. Veď ani zima nemusí byť nuda!
Brand: Siddi, 9,99 e. 

4. Batoh? Prečo nie! Tento môj je hotový poklad, praktické mestské batohy sú pre mňa to pravé. Tento strieborný kúsok nosím skoro všade. 
Brand: Stradivarius, 8 e. 

5. Najlepšie na koniec? Ak myslíme na materiál a kvalitu, určite áno! Mini- kabelka zo Secondhandu je z týchto kúskov rozhodne najpevnejšia a najviac prepracovaná. A aj keď dnu dám len drobné na zmrzlinu, stojí za to ju zobrať medzi ľudí. Crossbody štýl a pásiky? To veľmi obľubujem a viem, že nie som jediná :)
Brand: Studio, 2,5 e. 

A čo vy? Ulovili ste túto sezónu úž niečo pekné? 

Príjemnú nedeľu :) 

A.
 

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Lumi 13.07.2018 v 17:32 Čosiii, ten ruksačik iba za 8 eur? :O ako to že som ho prehliadla, dokelu! :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?